Dodávka a vrátenie

právo na návrat

Vaša spokojnosť je zaručená, keď si kúpite www.futbalovedresypredeti.com. Produkty možno vrátiť k nedostatku výmeny, ak je žiadosť podaná do 5 dní od prevzatia tovaru. Položky môžu byť vrátené pre vrátenie peňazí alebo dobropis zo skladu, kde bol tovar nikdy použitá ako žiadosti do piatich dní odo dňa, kedy vám môže byť predložená. Môžete použiť tieto náklady.

Testujeme naše produkty pred ponukou na predaj. Tiež sa uistite, že sme boli nákladu pred odoslaním všetky príkazy. Ak nemôžete používať produkty, neváhajte nás kontaktovať, www.futbalovedresypredeti.com nenesie zodpovednosť za škody alebo príslušenstva počas a po použití.

výmena

Chybné položky môžu byť vymenené za rovnaké položky, ak je žiadosť podaná do 5 dní od prevzatia tovaru. Neexistuje žiadny prepínač za túto dobu 5 dní. Náklady na dopravu sú nevratné.

kompenzácia

Tovar môže byť vrátený, je potrebné použiť pri:

1. Žiadosť musí byť podaná do 5 dní od prevzatia tovaru.

Tine. Materiál sa nepoužíva.

Tri. Všetky práce pri doprave, balení, manuálna (y), záruka a kompletné príslušenstvo, náhradných dielov a príslušenstva súčasťou vrátených produktov.

Apríla. Náklady na spiatočnú dopravu sú hradené zákazníkom.

Všetky položky, ktoré nespĺňajú vyššie uvedené podmienky na získanie odškodnenia je viazaná na zadnej požiadavke na doraz. vysádzanie poplatok bude zdarma pre všetky produkty, ktoré používajú otvorený balík alebo zásielku, balenia, návodu na použitie (y), záručnej karty, príslušenstvo, súčasti a / alebo chýbajúce zásob.

vrátený tovar, ktoré sú poškodené nebudú akceptované, jazvy, škrabance, zneužitia, alebo mi chýba originálny obal. V tomto prípade budú poctený a žiadna náhrada alebo výmena tovaru budú vrátené zákazníkovi. Pokiaľ je zákazník ochotný zaplatiť za plavbu, bude tovar byť odmietnutý.

Všimnite si, že si môžete vybrať, zaplatiť všetky vrátené položky, ak si myslíme, že je to vhodné.

Náhrady vydal platby použité na nákup v priebehu 14 dní.

olovo prípad

1 nepáči obdržaní výrobku.

Tine. Kontaktujte nás pre viac informácií, než si kúpiť od nás, ak máte akékoľvek pochybnosti o veľkosti. V opačnom prípade môžeme prijať vašu požiadavku na vrátenie peňazí za nesprávne veľkosti.

Tri. Sledovať hodnota.

Apríla. Kontaktujte nás pre viac informácií, než si kúpiť od nás, ak si nie ste istí materiálu. V opačnom prípade, návrat fyzickej dopytu nebol zranený.

Nemôže mať naše výrobky.

Šiesta www.futbalovedresypredeti.com rezervovaný základné právo interpretovať našu politiky návratu